Szukając mebli na taras, przede wszystkim zależy nam, by meble odznaczały się elegancja, gwarantowały wygodę. Nieco mniej czasu poświęcamy na materiały oraz na ich trwałość. Jak stworzyć komfortową strefę relaksu w ogrodzie czy na tarasie przy pomocy dostępnych kompletów meblowych? Czy wygodny komplet tarasowy musi być drogi?

Wygodny komplet tarasowy – meble technorattanowe

Bez wątpienia to meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – mówią projektanci. Meble takie są lekkie, trwałe, doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Wygodny komplet tarasowy z technorattanu może składać się z elementów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe dlatego, że komplety technorattanowe są niezwykle rozbudowane. Znaleźć w nich można wygodne sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele i krzesła, stoły i stoliki. Uzupełnieniem kolekcji są donice oraz kosze ogrodowe. Wygodny komplet tarasowy tego typu jest niezwykle lekki – jest to zasługą zastosowania aluminiowych stelaży zabezpieczonych przed korozją. Dodatkowo meble takie pokrywa plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci i kurzu.

Wygodny komplet tarasowy z rattanu

Meble rattanowe cenione są od wielu lat – obecnie dostępne są one w odświeżonej wersji. Wygodny komplet tarasowy z tego tworzywa może być wykorzystany w nowoczesnych aranżacjach. Meble rattanowe tworzone są obecnie z poszanowaniem przyrody – pnącza pozyskiwane są z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Wygodny komplet tarasowy z rattanu może składać się z kilku eleganckich foteli oraz stołu z drewnianym blatem. Meble rattanowe w czasie jesieni i zimy powinny być odpowiednio chronione, np. przy pomocy dedykowanych pokrowców ogrodowych. Dzięki nim meble zachowają perfekcyjny wygląd na długi czas.

Comments are closed.