Funkcjonalny, przydomowy taras może posłużyć jako idealna przestrzeń wypoczynkowa – przekonują architekci i dekoratorzy. Ładny taras stworzyć można przy pomocy wygodnych mebli i dodatków – inspiracje znajdziemy bez trudu. Szeroki wybór mebli oraz dekoracji sprawia, że możliwe jest wykreowanie tarasu naszych marzeń!

Jak stworzyć ładny taras?

Odpoczynek blisko natury to idealny sposób na relaks – przydomowy taras pozwoli cieszyć się latem, jak i obecnością bliskich. Ładny taras stworzyć można przy użyciu nowoczesnych mebli technorattanowych. Meble takie zachwycają designem, ale również szerokim wyborem elementów i trwałością. Kolekcje technorattanowe to przede wszystkim meble wypoczynkowe: sofy narożne, fotele wiszące w kształcie kokonów, ale też leżanki ogrodowe. Nie brak tu również mebli odpowiednich do stworzenia letniej jadalni: krzeseł, stołów. Meble technorattanowe pozwolą na aranżację zarówno dużego, jak i małego tarasu. Zaletą kompletów technorattanowych jest ich wysoka odporność na ścieranie i uszkodzenia – jest to wynik zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci i kurzu. Meble technorattanowe dostępne są w wielu kolorach, przez co bez trudu uda się stworzyć ładny taras zgodny z potrzebami.

Ładny taras w cieniu parasola

Taras nie może obejść się bez praktycznego parasola – taki pomysł na taras pozwoli cieszyć się latem w komfortowym cieniu. Nowoczesne parasole ogrodowe nie tylko chronią przed słońcem, ale tez znacząco wpływają na estetykę otoczenia. Parasole ogrodowe posiadają obszerne czasze wykonane z tkanin technicznych, które nie nagrzewają się, nie płowieją. Liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne dopasowanie kąta padania cienia.

Comments are closed.