Zaprojektowanie funkcjonalnego wnętrza to dzisiaj znacznie prostsza sprawa niż jeszcze kilka-kilkanaście lat temu. Współcześnie, dzięki innowacyjnym materiałom i możliwościom możemy zaprojektować elementy takie jak szafy na wymiar idealnie dopasowane do naszych wnętrz. Szafy na wymiar to jedno z najchętniej stosowanych rozwiązań. Dlaczego?

Funkcjonalna szafa na wymiar

Dlaczego szafy na wymiar cieszą się tak dużym zainteresowaniem, a firmy proponujące takie rozwiązania mają pełne ręce roboty? Zalet tego rozwiązania jest wiele. Podstawowa to oczywiście możliwość zabudowania wnęki, która w innej sytuacji nie zmieściłaby żadnego, gotowego mebla – mówią pracownicy marki rega-meble.pl z Bielska-Białej, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości mebli. Wnęki to prawdziwy problem, szczególnie w mieszkaniach blokowych – taka wnęka to przestrzeń, którą trudno w sposób odpowiedni wykorzystać. Szafy na wymiar dają taką szansę – dzięki wprawnym stolarzom wypełnimy wnęki i sprawimy, że staną się one dodatkowym miejscem do przechowywania ubrań czy przedmiotów domowych. 

Szafy na wymiar tworzone na indywidualne zamówienie

Szafy na wymiar to również meble tworzone dokładnie pod nasze oczekiwania – to my, jako kupujący, określamy to, w jaki sposób ma wyglądać wnętrze takiej szafy. Poprzez projektowanie wnętrza szafy określamy jakie elementy i dodatki mają się w niej znaleźć – decydujemy o tym, jak wysoko i gęsto są umieszczone półki, o tym, jak długi ma być drążek. Również my decydujemy o drzwiach szafy – o tym, czy mają być one otwierane czy też może przesuwane, a na ich powierzchniach znajdować się będą lustra. Rozwiązanie to pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni. Szafa na wymiar pozwoli też na optymalne zaaranżowanie przestrzeni. 

Comments are closed.