Przydomowy ogród może spełniać wiele ról – może być miejscem odpoczynku, ale też przestrzenią wspólnych spotkań towarzyskich czy miejscem, gdzie podajemy pyszne posiłki. Wiszący fotel ogrodowy to jedna z ciekawszych propozycji na zaaranżowanie tej przestrzeni w sposób nowoczesnych i nietuzinkowy. W jaki sposób tworzone są wiszące fotele? Czy możemy zestawiać je z innymi meblami?

Nowoczesny wiszący fotel ogrodowy

Zaprojektowanie funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej jest dzisiaj bardzo proste – szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że bez trudu znajdziemy komplety zarówno do dużych ogrodów, jak i na mniejsze ogrody czy na tarasy. Dużą popularnością od wielu lat cieszą się meble technorattanowe – klienci zwracają uwagę na rozbudowane kolekcje oraz wspaniały wygląd tego typu mebli. Wiszący fotel ogrodowy z technorattanu to propozycja dla osób ceniących nietuzinkowy design, ale i wygodę – fotele takie prezentują się wyjątkowo, urozmaicając przestrzeń i nadając jej estetyki. 

Jak skonstruowany jest wiszący fotel ogrodowy? Technorattanowy fotel wiszący posiada stabilny stelaż z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na zachowanie niskiej wagi mebla, co przekłada się na łatwość jego podnoszenia czy przenoszenia. Wierzch mebla to plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze – nie chłonie ona wilgoci czy brudu, zabezpieczona jest przed promieniowaniem UV. Uwagę przyciąga duży kokon wewnątrz którego umieszczono siedzisko. Użytkownik jest w nim osłonięty od wiatru, nadmiernego promieniowania słonecznego. 

Wiszący fotel ogrodowy z poduszkami i pledami

Wnętrze wiszącego fotela ogrodowego warto wypełnić miękkimi poduszkami i pledami – przekonują sprzedawcy ze sklepu gardenspace.pl. W ten sposób nie tylko podniesiemy nasz komfort wypoczynku, ale też zapewnimy sobie ciepło podczas chłodniejszych dni. 

Comments are closed.