W oczekiwaniu na wiosnę i cieplejsze dni warto zastanowić się nad wymianą kompletu wypoczynkowego, który wykorzystujemy na naszym balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Dzisiaj projektanci i producenci zaproponują nam wysokiej klasy meble tarasowe, które zachwycą nas designem, doskonałymi parametrami technicznymi oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Jakie meble tarasowe wybrać, aby cieszyć się ich jakością?

Meble tarasowe z technorattanu

Wśród licznych propozycji topowych producentów to meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Meble tarasowe z technorattanu odznaczają się niską wagą, olbrzymim wyborem elementów oraz ciekawym designem. Meble technorattanowe konstruowane poprzez łączenie wysokiej jakości tworzyw i materiałów. Stelaż mebla technorattanowego wykonany jest z lekkiego aluminium. Materiał ten malowany jest proszkowo, przez co zabezpiecza się do przed działaniem wilgoci, rdzą. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny, który nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatny na promieniowanie UV. Meble technorattanowe są zabezpieczone przed niskimi i wysokimi temperaturami. W okresie jesieni i zimy takie meble zabezpieczmy przy pomocy pokrowców ogrodowych.

Meble tarasowe – rozbudowane kolekcje

Siłą mebli tarasowych z technorattanu jest ich różnorodność. Projektanci oddają w nasze ręce wiele interesujących produktów, wśród których znajdziemy te, idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Meble tarasowe mogą być idealne jako komplet kawowy – wystarczy kupić trzy wygodne fotele i stolik kawowy. W ogrodach wykorzystajmy rozbudowane komplety, np. stworzone z sof narożnych i fotela. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie nowoczesnych parasoli ogrodowych, które roztoczą w miejscu wypoczynkowym komfortowy cień.

Comments are closed.