Okna z montażem zostały zamówione w salonie. Już niedługo pojawią się w domu. Każdy inwestor powinien być jednak świadomy tego, jak taki montaż wykonać, aby być pewnym tego, że żaden z etapów nie zostanie pominięty.

O czym trzeba pamiętać?

Nie trudno zamówić okna z montażem. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę to, że takich salonów okiennych jest naprawdę dużo. Tylko że liczy się sam montaż, aby wszystkie zalety okien naprawdę zostały zachowane. Zanim okno znajdzie się we wskazanym miejscu, potrzebne jest przygotowanie otworu. Wymiar musi być taki sam z uwzględnieniem kilkumilimetrowego odstępu. Naprawdę ten odstęp nie może być za duży, ponieważ może to wpłynąć w przyszłości na powstawanie mostków termicznych. A tego chyba każdy inwestor chciałby uniknąć. 

Dobre okna z montażem w domach

W przypadku ciepłego montażu ważne jest wykonanie trzech warstw, które są w stanie także zapewnić solidną izolację. Wśród innych zalet ciepłego montażu wymienić należy lepszą ochronę przed pleśnią i zagrzybieniem. Te oto zjawiska mogą pojawić się na skutek zbyt dużej wilgoci, jaka może przedostawać się do środka. Poza tym, dzięki temu będzie można również zadbać o lepszą dźwiękoszczelność w domach. W szczególności, jeżeli ktoś mieszka przy wyjątkowo ruchliwych ulicach. Ciepły montaż pozwala również na zmniejszenie kosztów zużycia energii cieplnej w domach i mieszkaniach. Pozwoli to na duże oszczędności w przyszłości. Dlatego warto zdecydować się właśnie na ten rodzaj montażu okien. 

Comments are closed.