Depilacja laserowa pozwala raz na zawsze pozbyć się problemu ciągle odrastających włosów z danej partii na ciele. Wiele osób z chęcią postawiłoby na taką możliwość, lecz przerażeni są dużymi kwotami serii zabiegów. To prawda, że depilacja laserowa to jednorazowo większy koszt, lecz uwalnia od zakupu całego asortymentu tradycyjnych urządzeń do depilacji. Depilację laserową można więc określić jako swego rodzaju inwestycję, która w końcu się zwróci.

Cennik depilacji laserowej

Ceny depilacji laserowej są zróżnicowane. Najbardziej podstawowym parametrem, który decyduje o cenach jest rodzaj partii, która będzie depilowana. Im większa partia tym większy koszt – analogicznie koszt depilacji pach jest mniejszy o średnio 200-300 złotych niż koszt depilacji ud. Również pod uwagę bierze się renomę salonu przeprowadzającego zabieg, a także jego usytuowanie.

Aby najbardziej zaoszczędzić salony proponują w swojej ofercie pakiety zniżkowe obejmujące od razu całą serię zabiegów – oczywiście po pozytywnym przejściu wywiadu. Wśród nich można znaleźć ciekawe pakiety, które mogą obejmować nawet przeprowadzenie depilacji laserowej dwóch partii ciała jednocześnie. Daje to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również czasu, który zostaje poświęcony na przeprowadzanie zabiegu. 

Zobacz również: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Depilacja.pl to sieć, w której można znaleźć wiele pakietów podzielonych ze względu na ilość partii ciała oraz płeć. Osobna oferta dla mężczyzn i kobiet ułatwia wybór. W pakietach można znaleźć łączenie praktycznie każdej partii – przykładowo pakiet komfort oferuje pachy, bikini, łydki i uda jednocześnie dając ponad 40% zniżkę!

Dodatkowe uwagi

Zabiegi depilacji laserowej są ogólnie bezinwazyjne, jednak do sprawy należy podejść z spokojem. Na początku warto umówić się na wizytę wprowadzającą, w której doświadczony personel poinformuje o przeciwwskazaniach. Jeśli posiada się choroby skóry, cukrzycę czy przyjmuje specjalną farmakoterapię zabieg powinno odłożyć się w czasie, aby był w 100% bezpieczny.

Comments are closed.