Oryginalnie urządzony taras to idealne miejsce wypoczynkowe, które pokochają wszyscy domownicy – mówią projektanci. Decydując się na konkretne meble na taras pamiętajmy o tym, że muszą być one nie tylko eleganckie i wygodne, ale też wykonane z odpowiednich materiałów. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się dzisiaj meble technorattanowe oraz meble modułowe. Co warto o nich wiedzieć?

Meble na taras modułowe

Modułowe meble na taras to propozycja dla osób kreatywnych i ceniących możliwość zmian na tarasie czy w ogrodzie. Meble na taras tego typu to kolekcje składające się z kilku elementów, które możemy używać osobno lub łączyć ze sobą przy pomocy niewielkich złączek. Meble na taras o konstrukcji modułowej posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci, korozją i odkształcaniem. Dodatkowo ich niska waga wpływa niebagatelnie na końcową wagę samego mebla. Meble na taras modułowe idealnie wpisują się w nowoczesne wzornictwo i współczesne trendy – dzięki nim nasz taras nabierze wyjątkowego charakteru. 

Meble na taras technorattanowe

Wśród chętnie wybieranych mebli na taras często wymienia się kolekcje technorattanowe. Meble takie są lekkie, trwałe i wyglądają doskonale – przekonują użytkownicy. Meble technorattanowe projektowane są w taki sposób, aby spełniać różne oczekiwania – w kolekcjach znajdziemy meble odpowiednie na balkon, na taras, do ogrodu. Projektanci zaproponują nam komplety kawowe, wypoczynkowe, komplety odpowiednie do podawania posiłków na tarasie.  Meble technorattanowe pokryte są plecionką syntetyczną, do złudzenia przypominającą naturalny rattan. Plecionka nie chłonie brudu, wilgoci, nie jest podatna na ścieranie czy płowienie. Dodatkowo technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, co pozwala na wybranie kompletu dopasowanego do naszych potrzeb. 

Comments are closed.