Makijaż permanentny nazywany również makijażem trwałym to specjalistyczny zabieg  kosmetyczny polegający na trwałym podkreśleniu ust oczu lub brwi. Na stałe uwypukla walory kobiecej urody i maskuje niedoskonałości. Aby efekt był zadowalający, trzeba używać specjalistycznego sprzętu. Jeśli prowadzisz zakład kosmetyczny, produkty Hanami stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Hanami Pigments to najwyższej jakości barwniki do makijażu permanentnego, w których zastosowano innowacyjne technologie. Szukasz nowoczesnych, bezpiecznych dla zdrowia i trwałych pigmentów? Sprawdź naszą ofertę!

Profesjonalny makijaż permanentny – tylko z Hanami Pigments

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pigmenty do makijażu permanentnego Hanami to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Nasze produkty charakteryzują się czystością mikrobiologiczną, co wyklucza reakcje alergiczne i wspomaga proces gojenia się pigmentacji. Wiele testów, którym poddane zostały nasze barwniki, wykluczyło jakikolwiek negatywny wpływ na skórę.

Nasze pigmenty do makijażu permanentnego subtelnie podkreślą brwi, powieki czy usta, bez przerysowań i nienaturalnych akcentów. Efekt końcowy będzie piękny i trwały, z dużą głębią i mocnym nasyceniem barw. Stworzyliśmy najlepsze kolory starannie wyselekcjonowane, dopracowane oraz dokładnie sprawdzone tak, aby klientki były maksymalnie zadowolone po zabiegu pigmentacji.

Pigmenty do makijażu permanentnego ust – duża gama barw i zachwycający efekt

Nasza linia rewolucyjnych barwników do makijażu permanentnego ust Lips Line to wyjątkowe, mocno napigmentowane i wyróżniające się piękną trwałością koloru produkty przeznaczone do pigmentacji czerwieni wargowej. Lips Line to pigmenty do makijażu permanentnego ust, dzięki którym uzyskasz efekt w zależności od upodobań. Zachwycający efekt szminki, przez błyszczyk, aż po akwarelę. Nieograniczone możliwości, jakie daje nasz produkt, pozwolą podkreślić usta mniej lub bardziej intensywnie, nadając im wyjątkowego charakteru. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty barwników i sprzętu do makijażu permanentnego – Hanami Pigments.

Comments are closed.